Beste “Kreatief-elingen”

 

Door de problemen rond Corona hebben we nog geen effectieve data voor extra activiteiten gepland,       maar de volgende zaken staan op ons “to-do lijstje” :

Een voordracht door Jan Spaenjers.

Een reisverhaal door Willy Beyers.

Een optreden van ons koor KREAVOCALE .

De Jodenwandeling in Heide.

Voorjaar 2022 : Tentoonstelling Kreatief 45 jaar,  met al onze groepen samen  !

 

Veel plezier in het uitoefenen van jullie hobby(‘s)  en de aangeboden activiteiten.

Een prettig werkjaar gewenst.

 

Vera en Yvan Verheyen

In dit boekje vind je alle informatie betreffende de cursussen, data, uren, prijzen e.d.                                     Je kan deze ook terug vinden via www.kreatief.org.                                                                             Raadpleeg ook onze website voor informatie en foto’s van afgelopen werkjaren.                                                                                                                               Neem zeker af en toe een kijkje, de website wordt regelmatig aangepast !

Labels
Gebouwd met Drupal